Benidorm w Hiszpanii

Wakacje to idealny czas na to, by zrelaksować się w dobrych klubach, odpocząć ciesząc się dobrą muzyką czy poznawać ludzi tańcząc bez wytchnienia. Gdzie w takim razie się wybrać, by móc sobie zapewnić te wszystkie atrakcje i o wiele więcej? Oczywiście do Benidorm w Hiszpanii, które w sezonie zamienia się w jedną wielką imprezę.

Gdzie najlepiej się bawić i dlaczego

Benidorm znajduje się na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca. Jeszcze pół wieku temu był malutką wioską rybacką, dziś jest natomiast już dobrze znanym kurortem, w którym dużo się dzieje. Miasto oddalone jest około 45 kilometrów od Alicante i zachwyca ilością interesujących propozycji.

Znajduje się tu aż 300 dyskotek oraz dziesiątki ciekawych pubów, które działają jak magnes na pragnących rozrywek turystów. Największych imprez można spodziewać się na starówce, a także na ulicach Nacional 332 i Esperanto. Świetna muzyka i atmosfera czeka również w klubach przy Paseo de Levante. Idealne imprezy można odnaleźć również w zona inglesa, obejmuje ona takie ulice jak Ibiza, Londres, Mallorca czy Gerona.

Wieczór kawalerski, panieński a może walentynki?

W Benidorm wielką sławą i popularnością cieszą się także szalone i pełne polotu wieczory panieńskie i kawalerskie. Dlatego warto pomyśleć o tym, by właśnie tutaj spędzić ten wyjątkowy czas. Świetnym pomysłem okaże się również spędzenie w tym hiszpańskim kurorcie walentynek, bowiem hucznie je się tu obchodzi.

Banidorm to nie tylko ciekawy kurort, w którym można poopalać się na jednej z plaż, czy cieszyć pięknem krajobrazów. To także miejsce idealne dla wszystkich miłośników dzikich imprez, dobrej muzyki i atrakcji wieczornych. Przechodząc po poszczególnych, osławionych ulicach można zwiedzić wiele popularnych dyskotek, czy klubów dopasowując je do własnych preferencji. Wakacje szykują się naprawdę emocjonująco.