Imprezowe miejsca w Europie

Imprezy w Europie

Gorące rytmy rozbrzmiewające na ulicach, niepowtarzalny klimat i imprezy trwające do białego rana… Na miłośników nocnego trybu życia, planujących wakacje obfitujące w moc wrażeń i emocji, czeka wiele wartych odkrycia miejsc, gdzie można się zrelaksować przy brzmieniu energetycznej muzyki i poczuć zew niekończącej się przygody.

Imprezowym centrum Europy jest bez wątpienia Ibiza. To właśnie tutaj znajdują się słynne kluby, w których spotkać można najbardziej znanych DJów świata. Do najchętniej odwiedzanych należą m.in.: „Amnesia”, „Spaceibiza”, „Pacha”, „Channelzoo” i „Esparadiz”. Osoby pragnące przeżyć niezapomniane imprezy na Ibizie powinny pamiętać, iż szczyt sezonu przypada tutaj na sierpień i kluby są wtedy bardzo zatłoczone, warto więc pomyśleć o wyprawie na wyspę w innym okresie.

Kolejnym miejscem, w którym spędzić można pełne emocji taneczne wczasy, jest miejscowość Lloret de Mar na hiszpańskim wybrzeżu Costa Brava. Liczne kluby i puby przyciągają amatorów dobrej zabawy, którzy spędzają tu niezapomniane chwile w rytmie swojej ulubionej muzyki. W Lloret de Mar każdy znajdzie coś dla siebie. Za najsłynniejsze kluby, które cieszą się renomą w całej Europie uznawane są: Tropics, Colossos i Revolution. Jeżeli w trakcie nocy utrzymuje się dobra pogoda, fiesty organizowane są pod gołym niebem. Należy jednak pamiętać, iż dyskoteki w Hiszpanii zaczynają się najwcześniej o godzinie 23.00 lub 24.00 i trwają kilka godzin.

Pełne wrażeń chwile przeżyć można również w imprezowej stolicy Rodos, czyli miejscowości Faliraki. Znajduje się tu niezliczona ilość klubów. Tańce i zabawa rozpoczynają się często na ulicy, a kontynuowane są w dyskotekach lub na plaży. Ze względu na wspaniały imprezowy klimat Faliraki przez wielu określane jest mianem greckiej Ibizy. Największą popularnością cieszą się tutaj: klub Sting, Qclub i LiQuid.

Amatorzy nocnych szaleństw na wymarzone wakacje mogą się również udać do Amsterdamu. Mnogość klubów, pubów i coffe shopów sprawia, iż co roku miasto szturmowane jest przez spragnionych dobrej zabawy turystów. Kolejną słynącą z dyskotek destynacją jest, położone na francuskim Lazurowym Wybrzeżu, Saint Tropez. Wybierając się na imprezowe wakacje, warto także pomyśleć o Londynie i Budapeszcie. Miasta słyną ze wspaniałych dyskotek, a dodatkową atrakcją dla miłośników muzyki i tańca są występy znanych DJów.