Magaluf

Megaluf - Majorka

Magaluf to jeden z najbardziej znanych kurortów na Majorce, słynie on z wielu atrakcji, zarówno tych dostępnych w ciągu dnia, jak i związanych z życiem nocnym. Miasteczko to ulokowane jest niedaleko stolicy wyspy na południowo-zachodnim wybrzeżu i zachwyca pięknem plaż, ciepłymi promieniami słońca oraz przepyszną kuchnią.

To idealne miejsce dla osób, które pragną się wytańczyć, wyśpiewać i pobalować, bowiem liczne dyskoteki, kluby i bary pozwalają na to od zmierzchu do świtu. Największym i zarazem najbardziej znanym klubem jest niewątpliwie BCM Planet Dance. Wejście jest bezpłatne, a splendor i ilość atrakcji porównywalna z najlepszymi klubami na Ibizie. Dyskoteka ta jest kilkupiętrowa i grają w niej DJ-e z całego świata.

W ostatnim czasie w Magaluf zostały otworzone nowe, ekskluzywne bary i kluby plażowe, w których imprezowanie jest jeszcze przyjemniejsze. Powstała także nowa marina – Port Adriano, która została przeznaczona dla komfortowych jachtów. Jak widać miasto wciąż się rozwijać, a atrakcji przybywa, tak by każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie.

Prócz imprez można tu także świetnie się bawić uprawiając sporty wodne, korzystając z basenów, zjeżdżalni czy też ciesząc się wspaniałą kuchnią. Są tu bowiem zarówno restauracje z brytyjskim, włoskim czy hiszpańskim jedzeniem.

Po szaleństwach nad wodą natomiast czy też w klubach bądź dyskotekach można odpocząć na jednej z piaszczystych plaż takich jak Palma Nova, Magaluf czy Majorka. Ciepłe morze i promienie słońca pozwolą na prawdziwy relaks i regenerację przed kolejnym dniem czy też nocą pełną wrażeń.

Magaluf to miejscowość, która przyciąga głównie młodych ludzi, choć nadaje się także dla całych rodzin. Można tu zarówno szaleć do białego rana, jak i błogo odpoczywać. Będąc tu na wakacjach warto odwiedzić także centrum, bowiem czeka w nim chociażby słynny dom stojący do góry nogami. Jak widać w mieście tym nie sposób się nudzić, a idealna wręcz pogoda pozwala cieszyć się każdym spędzonym tu dniem.