Malia na Krecie

234447_5221

 

Malia położona jest na północnym wybrzeżu Krety. Znajduje się 34 km od Heraklionu. Rozciąga się wzdłuż nadmorskiej promenady. Plaża jest tu piaszczysto-żwirowa, a słońce cudownie ogrzewa. To idealne miejsce na relaks oraz aktywny wypoczynek. Zachęcają luksusowe hotele czy restauracje, piękne apartamenty, a także tawerny, sklepy, czy też puby i dyskoteki, gdzie można bawić się bez końca.

Najmodniejszym klubem jest niewątpliwie Candy, w którym znajduje się fantastyczne nagłośnienie, niesamowite oświetlenie, dwa bary oraz świetna muzyka. Warto także odwiedzić Klub 69, jeden z najgorętszych klubów w Malii. Znakomity Dj oraz naprawdę dobre koncerty to jest to, co przyciąga do tego miejsca.

Corkers Klub to kolejne znana dyskoteka, w której zachwyca muzyka, oświetlenie, czy też atmosfera w ogóle. Można tu zapomnieć o wszystkim i bawić się do białego rana. Największym podziemnym klubem jest zaś Klub UK, w którym drzwi otwarte są od południa do światu.

Klubem wartym odwiedzenia jest niewątpliwie Camelot Castle Club. To największy klub nocny w Malii, składa się z dwóch barów ulokowanych na zewnątrz i trzech wewnątrz. Jest też strefa VIP.

Kolejnym miejscem, gdzie można poimprezować jest Coyote Venue, w którym można poczuć się jak w filmie. Są tu tancerki, tancerze z ogniem, czy też słynni Dj-e. Idąc w dół plaży natomiast trafia się do Klubu Banana, gdzie zabawa także jest niezapomniana. W Babylon można nie tylko skosztować tutejszych koktajli, lecz również wspaniale bawić się zachwycając się efektami świetlnymi.

Jeśli po nocnych wojażach starczy sił na zwiedzanie to warto zobaczyć ruiny pałacu średnio-minojskiego, które znajdują się około 3 kilometrów od miasta. Pałac ten został wybudowany w XIX wieku, a w wieku XVIII rozbudowano go bardziej.

Malia to niezwykłe kreteńskie miasto, które zachwyca widokami, a także liczbą miejsc, w których można potańczyć i zapomnieć o wszystkich troskach. Wakacje w tym mieście to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń, a także wspaniałego wypoczynku na tutejszych plażach.