Wyspa Pag w Chorwacji

Wyspa Pag - Chorwacja

Wyspa Pag stała się mekką dla turystów poszukujących chwili relaksu wśród bajkowych widoków, tuż u wybrzeży pełnej uroku Dalmacji. Ciepła i przejrzysta woda Morza Adriatyckiego, słońce oraz łagodny klimat sprzyjają wypoczynkowi, zaś bogate życie nocne sprawiło, iż wyspę określa się mianem „chorwackiej Ibizy”.

Novalja – huczne zabawy dla miłośników wrażeń

Jedną z najbardziej rozrywkowych miejscowości na wyspie jest Novalja, gdzie znajdują się liczne kluby, dyskoteki i puby oferujące moc niezapomnianych emocji i znakomitą zabawę w rytm najbardziej znanych przebojów. Miasto położone jest przy plaży Zrče, kuszącej trwającymi do białego rana imprezami. Dla ludzi młodych, przybywających tutaj z różnych części Europy, jest to jedna z największych atrakcji Novalji.

Przy plaży zlokalizowanych jest wiele znanych klubów, w których imprezy prowadzone są przez najsławniejszych DJ-ów i toczą się niemalże 24 h/dobę. Klubami cieszącymi się największym uznaniem wśród turystów są przede wszystkim: Aquarius i Papaya, gdzie zabawa rozgrywa się w basenach, na świeżym powietrzu i trwa od godz. 16.00 aż do świtu. Dodatkową atrakcją Aquariusa są umieszczone w basenie stoliki, do których przynoszone są potrawy oraz napoje. Warto zwrócić uwagę, iż plaża Zrče, ze względu na czystość morza oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę, została odznaczona Błękitną Flagą.